Ванна кімната

Київ, Україна

Стильові особливості сучасних спалень

Все більше людей сьогодні звертаються до послуг дизайнерів для того, щоб отримати інтер’єр спальні своєї мрії. Професіонали здатні не тільки оцінити простір і підібрати оптимальне рішення, але й оформити зовнішній вигляд кімнати відповідно до новітніх тенденцій. Звичайно ж, можна і самостійно продумати дизайн інтер’єру кімнати спальні з самого початку і до кінця. Тим більше сьогодні існує безліч джерел інформації, вивчивши які, ви зможете грамотно спланувати простір.

Головне віяння моди, яке вже довгі роки не покидає каталоги інтер’єрів, – проектування кімнати в стилі мінімалізм. Фахівці рекомендують відмовитися від непотрібних речей, оточивши себе виключно функціональними предметами. Це може спрацювати для будь-якої іншої кімнати, але тільки не для дизайну спальні. Тут дуже важливий баланс – розставляння меблів і аксесуарів таким чином, щоб все виглядало одночасно ергономічно і красиво. Спальня – місце для сну, тому так важливо мати тут хоч найдрібніші предмети, які будуть тішити око і налаштовувати на відпочинок

Звичайно, стильові особливості та наповнення кімнати будуть залежати від її розміру і призначення (адже часто спальня може служити місцем для зберігання одягу або кімнатою для немовляти). Однак, якщо брати в розрахунок основні тенденції сучасного інтер’єру, то можна виділити кілька важливих аспектів:

Організація ремонту будинку або квартири – дуже відповідальний і трудомісткий процес. Але результат неодмінно варто всіх витрачених зусиль. Адже, подолавши труднощі при обробці стін, вибору стилю приміщення і установки меблів, ми отримаємо простір, в якому буде легко і затишно

Застосування природних мотивів. Тут чітко простежується зв’язок з пунктом про екологічність всіх компонентів. У моді обробка і фасади, виконані з натуральних матеріалів (дерево, камінь). У такому стилі можна здійснити ремонт в будь-якому кольорі – палітра відтінків варіюється від світлого (мармур, береза) до темного (каштан, венге).

Екологічність матеріалів. Один з найголовніших трендів останніх років. Сучасні виробники намагаються запропонувати продукцію, зроблену з матеріалів, які не завдають ніякої шкоди здоров’ю людини або навколишньому середовищу. Це стосується як обробки, так і наповнення кімнати.

Лаконічність – головна риса інтер’єру спальні в сучасному стилі. Якщо є можливість зробити хоч якийсь елемент приміщення простішим, обов’язково погоджуйтеся на це. Навіть класичні варіанти обробки або фурнітури трансформуються в більш мінімалістичний варіант. 

Нові проекти

×